Енергозберігаюче скло – високотехнологічний матеріал, головною особливістю якого є поверхня з напиленням тонкого шару оксидів металів. Оскільки метал проводить тепло менше, ніж скло, воно не проходить скрізь вікно, відбивається назад і залишається в приміщення.

Найпопулярнішим з енергозберігаючих продуктів є так зване і-скло, яке дозволяє істотно підвищити рівень комфорту в домі та істотно знизити енерговитрати. Про це свідчить вражаючий приклад: під час опалювального сезону тепло, яке зберігається вікном стандартного розміру з встановленим i-склом, еквівалентно 120 кг палива!

Є простий і доступний спосіб відрізнити склопакет з i-склом від звичайного. Достатньо піднести до нього запалену свічку чи запальничку. Кожне скло віддзеркалить вогонь у вигляді двох язичків полум’я. У стандартного склопакету всі вони будуть одного кольору, тоді як поверхня енергозберігаючого скла з напиленням дасть відображення іншого відтінку.

І-скло має низку важливих функціональних переваг.

  • Збереження тепла всередині приміщення завдяки здатності відбивати довгохвильові інфрачервоні промені.
  • Можливість заощадити на опаленні взимку і кондиціонуванні влітку.
  • Значно менша вага у порівнянні з стандартним двокамерним склопакетом, що знижує навантаження на фурнітуру і стулки вікна та продовжує життя профілю.
  • Перешкоджання вигорянню шпалер, штор та меблевої оббивки при светлопропускній здатності на рівні звичайного склопакету.

Таким чином, енергозберігаючі склопакети є сучасним вигідним рішенням, яке коштує ненабагато більше стандартних, але повністю себе окупить менше, ніж за рік.

Ответим на любые

Ваши вопросы    Ответим на любые

    Ваши вопросы