НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Завод «Вікна Нові» виготовляє металопластикові вироби згідно з останніми тенденціями і вимогами ринку. Вся наша продукція – вікна, двері, підвіконня, антимоскітні сітки, відливи – відповідає європейському рівню якості. Вона сертифікована за нормами ДСТ України і міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Над створенням вікон та дверей для вашого будинку працює понад 300 професіоналів, які постійно відточують свою майстерність.

Виробничі потужності

На сьогоднішній день підприємство має повністю автоматизоване виробництво потужністю 1 200 конструкцій на добу. В цехах встановлено найсучасніше обладнання від провідних світових брендів STURTZ (Німеччина) і LISEC (Австрія). Ми прагнемо відповідати часу, тому постійно підвищуємо технологічність свого оснащення та оновлюємо виробничі потужності. Чудовий приклад – впровадження власної передової автоматизованої лінії LISEC з виготовлення склопакетів будь-якої складності.

Якість та можливості

Наше обладнання дозволяє виготовляти вироби будь-яких конфігурацій. Вікна та двері, зроблені на заводі за новітніми технологіями, забезпечують кращу звукоізоляцію, герметичність, довговічність. Продукція підприємства регулярно проходить строгі лабораторні випробування. Ми контролюємо точність і відповідність стандартам на кожній стадії виробництва.

Дилерська мережа

Реалізація продукції здійснюється через фірмові салони наших партнерів. Дилерська мережа заводу «Вікна Нові» охоплює 9 областей і має філії або представництва в різних містах України. Завдяки цьому ми чуйно реагуємо на актуальні тенденції у віконній індустрії і розуміємо потреби вітчизняних споживачів.

Ми прагнемо відповідати часу, тому постійно підвищуємо технологічність свого обладнання, оновлюємо наші виробничі потужності. Відмінний приклад — це впровадження власної сучасної австрійської лінії LISEC з виготовлення склопакетів. Повністю автоматизована лінія дозволяє нам виробляти склопакети будь-якої складності.