Фурнітура МАСО MULTI-MATIC

Фурнітура MULTI-MATIC від австрійського бренду МАСО – це нове слово в віконній індустрії. Вона має вражаючи показники з протизламності, надійності, довговічності. З цією системою можна виготовляти вікна різних типів з невеликим числом додаткових деталей.

Поворотна і поворотно-відкидна фурнітура MULTI-MATIC складається з наступних компонентів:

 • основного механізму;
 • злімостійких роликових i.S. цапф;
 • блокіратора-підіймача.

Зламостійкі i.S. цапфи, регульовані на притиск, забезпечують надійне прилягання стулки. Видимі елементи маскуються декоративними ковпачками різних забарвлень.

Головні переваги фурнітури МАСО MULTI-MATIC

Безпека для дітей. Дитяча цікавість може закінчитися трагедією, якщо вікна не мають належного рівня захисту. У фурнітурі МАСО MULTI-MATIC втілені рішення, які роблять вікно безпечним для маленьких дослідників.

 • На поворотно-відкидній стулці знизу може додатково встановлюватися блокіратор відкривання. Якщо вікно заблоковане ключем, це запобігає його відкриттю в поворотному режимі, але дозволяє відкидатися.
 • На вертикаль стулки в районі віконної ручки можна встановити блокіратор повороту вікна MULTI VENT.

Багаторічний термін служби

 • Надійне тришарове покриття SILBER-LOOK захищає фурнітуру від механічного зношення і кліматичних впливів. Шари воску і хрому запобігають корозії, а шар цинку надає фурнітурі естетичний зовнішній вигляд.
 • Покриття MACO TRICOAT завдяки брудовідштовхуючим властивостям надійно захищає поверхню фурнітури. Воно забезпечує її виключну стійкість до механічних пошкоджень, підвищеної вологості, корозії . Це особливо актуально в районах з повітрям, яке містить домішки солі, наприклад, у приморських регіонах. Результати випробувань показали, що покриття забезпечує 100% захист від корозії при 1000 годинах знаходження в агресивному середовищі, яке містить 5% розчину натрію хлориду.

Дизайнерські рішення

Фурнітура МАСО MULTI-MATIC має глянсову сріблясту поверхню, згладжені краї, витончений контур елементів і приховані петлі. Зокрема, система має унікальну подовжню прокатку верхньої шини з двома насічками по краях. Цей індивідуальний малюнок у поєднанні з покриттям SILBER LOOK надає вишуканості всієї віконної конструкції. Декоративні ковпачки та накладки, представлені в широкій колірній гамі, маскують видимі деталі. Фурнітурою MULTI-MATIC можуть бути оснащені вікна будь-якої конфігурації (розсувні, фрамужні, з різною кількістю) та форми (арочні, круглі, трикутні).

Гарантії МАCО

На кожному етапі виробництва фурнітури МАСО MULTI-MATIC проводиться суворий контроль якості. Його система дає гарантію на:

 • 10-річний термін експлуатації фурнітури і багатозапірних замків;
 • 20 000 циклів відкривання/відкидання/закривання стулок;
 • 100% захист від корозії для покриття МАСО SILBER LOOK (більше 500 годин в соляному розчині) і для покриття МАСО TRICOAT (більше 1000 годин в соляному розчині).

Фурнітура МАСО MULTI-MATIC продумана до дрібниць за параметрами безпеки, комфорту, довгої служби металопластикових вікон і дверей.

Ответим на любые

Ваши вопросы  Ответим на любые

  Ваши вопросы