Мультифункціональне скло – інновацій продукт, який входить до складу енергозберігаючих склопакетів і встановлюється в них з зовнішньої сторони (з боку вулиці). Воно характеризується багатошаровим напиленням металів, зокрема – срібла.

Мультифункціональне скло має особливу складну структуру.

  • Для верхніх і нижніх шарів використовуються нітриди і оксиди, які впливають на дзеркальність, світлопропускну здатність, колір напилення.
  • Функціональний середній шар виконується зі срібла і хрому, він відбиває коротко- і довгохвильове теплове випромінювання.
  • Захисні додаткові шари оберігають функціональний від механічних пошкоджень і поглинають тепло.

Візуально таке скло майже не відрізняється від стандартного. Лише іноді йому притаманний ледь помітний блакитний або зеленуватий відтінок, що не впливає на рівень прозорості та світлопропускання. Зате скло можна загартовувати і навіть гнути, тобто воно придатне для виготовлення нестандартних вікон.

Як працює мультифункціональний скло?

Під час літньої спеки воно віддзеркалює зовнішнє інфрачервоне випромінювання і захищає приміщення від перегріву навіть при температура +40 и віще. Близько 58% теплової енергії просто не проникає в вашу домівку, що дозволяє менше користуватися кондиціонером та заощаджувати на електроенергії. Коли на зміну спекотним дням приходять холоди і морози, конструкція діє за енергозберігаючим принципом, перешкоджаючи втраті тепла з приміщення. Розсіюванню теплого повітря запобігає срібне покриття, що відбиває довгохвильове теплове випромінювання від приладів опалення.

Використання склопакету з мультифункціональним склом дозволяє знизити тепловтрати десь на 22% і досягти близько 78% теплозбереження. Господарі, які встановили в своєму будинку такі пластикові вікна, істотно заощаджують на комунальних послугах.

Ответим на любые

Ваши вопросы    Ответим на любые

    Ваши вопросы