Фурнітура VORNE

Віконно-дверна фурнітура VORNE виготовляється на високотехнологічному заводі в Туреччині і відповідає європейським стандартам якості. Вона призначена для установки на металопластикові вікна з поворотним, поворотно-відкидним, штульповим, фрамужним типом відкривання.

Багатоваріантність фурнітури VORNE забезпечує:

  • широкий вибір використання додаткових елементів;
  • можливість комплектації вікон протизламними системами;
  • комплектація для фрамуг.

Переваги фурнітури VORNE безперечні, що гідно оцінили виробники та покупці.

Довговічність. Фурнітура має гарантію на 40 тисяч циклів відкривання.

Посилені петлі. Вони розраховані на масивні стулки вагою до 130 кг. Нижня петля є універсальною і регулюється в трьох площинах (± 3; ± 2; ± 1 мм). Це досягається наявністю гвинтів, завдяки яким легко корегувати положення стулки за вертикаллю та горизонталлю, а також розподіляти зусилля на притиск.

Мікроліфт з функцією блокіратору. Елемент запобігає помилковому відкриттю стулки. Він виконаний повністю з металу, що гарантує надійність і довговічність роботи.

Відкидний механізм. У похилому положенні фурнітура розподіляє навантаження між петлевою групою і забезпечує легкість експлуатації упродовж тривалого терміну.

Додаткові точки притиску. Завдяки цьому збільшується герметичність стулки, що знижує ймовірність продування.

Гальванічне покриття. Воно забезпечує не тільки надійний захист від корозії, але і естетичний зовнішній вигляд завдяки своєму білому кольору.

Система «Антіпротяг». Вона не дозволяє вікну мимовільно закритися або навпаки відкритися навіть при сильному вітрі або протязі.

Мікропровітрювання. Це забезпечує приток свіжого повітря навіть при закритих стулках.

Фурнітура VORNE завдяки інноваційним розробкам є втіленням якості, функціональності, надійності. Її переваги безперечні, що гідно оцінили виробники та покупці різних країн світу.

Ответим на любые

Ваши вопросы    Ответим на любые

    Ваши вопросы